ECW-H20332HVB
Panasonic
Cap Film 0.0033uF 2000V PP 3% (18 X 8.5 X 20.5mm) Radial 10mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWH20332HVB
  • Part No:
    ECW-H20332HVB
  • Voltage:
    2000 VDC
  • Capacitance Value:
    0.0033 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    18 x 8.5 x 20.5 mm