ECW-H20302RJV
Panasonic
Cap Film 0.003uF 2000V PP 5% (18 X 9.5 X 21mm) Radial 7.5mm 105°C Ammo
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWH20302RJV
  • Part No:
    ECW-H20302RJV
    EAR99
    300
  • Voltage:
    2000 VDC
  • Capacitance Value:
    0.003 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    18 x 9.5 x 21 mm