ECW-H20302JVB
Panasonic
Cap Film 0.003uF 2000V PP 5% (18 X 9.5 X 21mm) Radial 10mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWH20302JVB
  • Part No:
    ECW-H20302JVB
    EAR99
    100
  • Voltage:
    2000 VDC
  • Capacitance Value:
    0.003 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    18 x 9.5 x 21 mm