ECW-H20242JV
Panasonic
Cap Film 0.0024uF 2000V PP 5% (18 X 8.5 X 15.5mm) Radial 15mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWH20242JV
  • Part No:
    ECW-H20242JV
    EAR99
    100
  • Voltage:
    2000 VDC
  • Capacitance Value:
    0.0024 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    18 x 8.5 x 15.5 mm