ECW-H20182RHV
Panasonic
Cap Film 0.0018uF 2000V PP 3% (18 X 8 X 19.5mm) Radial 7.5mm 105°C Ammo
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWH20182RHV
  • Part No:
    ECW-H20182RHV
    EAR99
    400
  • Voltage:
    2000 VDC
  • Capacitance Value:
    0.0018 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    18 x 8 x 19.5 mm