- ECW-H20152JV
설명
Cap Film 0.0015uF 2000V PP 5% (18 X 7.5 X 14mm) Radial 15mm 105°C Bulk
Search Keywords: ECWH20152JV
사양
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
공급자:Panasonic
부품 번호:ECW-H20152JV
측정 단위:Per Each
유해물질 제한지침(RoHS):Yes
HTS:8532250070
COO:CN
ECCN:EAR99
공급자 표준 포장:
1000 -
Dielectric:PP
Voltage:2000 VDC
Capacitance Value:0.0015 uF
Tolerance:5 %
Mounting:Through Hole
Termination Style:Radial
Size:18 x 7.5 x 14 mm