ECW-H20152HVB
Panasonic
Cap Film 0.0015uF 2000V PP 3% (18 X 7.5 X 19mm) Radial 10mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWH20152HVB
  • Part No:
    ECW-H20152HVB
  • Voltage:
    2000 VDC
  • Capacitance Value:
    0.0015 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    18 x 7.5 x 19 mm