ECW-H20133JVB
Panasonic
Cap Film 0.013uF 2000V PP 5% (23 X 12 X 26mm) Radial 15mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWH20133JVB
  • Part No:
    ECW-H20133JVB
  • Voltage:
    2000 VDC
  • Capacitance Value:
    0.013 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    23 x 12 x 26 mm