ECW-H20132JV
Panasonic
Cap Film 0.0013uF 2000V PP 5% (18 X 7 X 14mm) Radial 15mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWH20132JV
  • Part No:
    ECW-H20132JV
  • Voltage:
    2000 VDC
  • Capacitance Value:
    0.0013 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    18 x 7 x 14 mm