ECW-H20113HVB
Panasonic
Cap Film 0.011uF 2000V PP 3% (23 X 11 X 25mm) Radial 15mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWH20113HVB
  • Part No:
    ECW-H20113HVB
  • Voltage:
    2000 VDC
  • Capacitance Value:
    0.011 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    23 x 11 x 25 mm