ECW-H16752JVB
Panasonic
Cap Film 0.0075uF 1600V PP 5% (23 X 7.5 X 20.5mm) Radial 15mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWH16752JVB
  • Part No:
    ECW-H16752JVB
    EAR99
    100
  • Voltage:
    1600 VDC
  • Capacitance Value:
    0.0075 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    23 x 7.5 x 20.5 mm