ECW-H16622HVB
Panasonic
Cap Film 0.0062uF 1600V PP 3% (23 X 7 X 20mm) Radial 15mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWH16622HVB
  • Part No:
    ECW-H16622HVB
    EAR99
    100
  • Voltage:
    1600 VDC
  • Capacitance Value:
    0.0062 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    23 x 7 x 20 mm