ECW-H16562HV
Panasonic
Cap Film 0.0056uF 1600V PP 3% (23 X 6.5 X 15mm) Radial 20mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWH16562HV
  • Part No:
    ECW-H16562HV
  • Voltage:
    1600 VDC
  • Capacitance Value:
    0.0056 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    23 x 6.5 x 15 mm