ECW-H16513HVB
Panasonic
Cap Film 0.051uF 1600V PP 3% (28 X 15.5 X 29mm) Radial 17.5mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWH16513HVB
  • Part No:
    ECW-H16513HVB
  • Voltage:
    1600 VDC
  • Capacitance Value:
    0.051 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    28 x 15.5 x 29 mm