ECW-H16433HVB
Panasonic
Cap Film 0.043uF 1600V PP 3% (28 X 14.5 X 27.5mm) Radial 17.5mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWH16433HVB
  • Part No:
    ECW-H16433HVB
    EAR99
    100
  • Voltage:
    1600 VDC
  • Capacitance Value:
    0.043 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    28 x 14.5 x 27.5 mm