ECW-H16303HV
Panasonic
Cap Film 0.03uF 1600V PP 3% (28 X 11 X 20mm) Radial 25mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWH16303HV
  • Part No:
    ECW-H16303HV
    EAR99
    100
  • Voltage:
    1600 VDC
  • Capacitance Value:
    0.03 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    28 x 11 x 20 mm