ECW-H16222JV
Panasonic
Cap Film 0.0022uF 1600V PP 5% (18 X 6.5 X 13.5mm) Radial 15mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWH16222JV
  • Part No:
    ECW-H16222JV
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    1600 VDC
  • Capacitance Value:
    0.0022 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    18 x 6.5 x 13.5 mm