ECW-H16123JV
Panasonic
Cap Film 0.012uF 1600V PP 5% (23 X 9 X 17mm) Radial 20mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWH16123JV
  • Part No:
    ECW-H16123JV
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    1600 VDC
  • Capacitance Value:
    0.012 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    23 x 9 x 17 mm