ECW-H12913HV
Panasonic
Cap Film 0.091uF 1250V PP 3% (28 X 14.5 X 23mm) Radial 25mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWH12913HV
  • Part No:
    ECW-H12913HV
  • Voltage:
    1250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.091 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    28 x 14.5 x 23 mm