ECW-H12912JVB
Panasonic
Cap Film 0.0091uF 1250V PP 5% (18 X 7.5 X 19.5mm) Radial 10mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWH12912JVB
  • Part No:
    ECW-H12912JVB
  • Voltage:
    1250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.0091 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    18 x 7.5 x 19.5 mm