ECW-H12823JVB
Panasonic
Cap Film 0.082uF 1250V PP 5% (28 X 14 X 27.5mm) Radial 17.5mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWH12823JVB
  • Part No:
    ECW-H12823JVB
  • Voltage:
    1250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.082 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    28 x 14 x 27.5 mm