ECW-H12753JVB
Panasonic
Cap Film 0.075uF 1250V PP 5% (28 X 13.5 X 27mm) Radial 17.5mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWH12753JVB
  • Part No:
    ECW-H12753JVB
  • Voltage:
    1250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.075 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    28 x 13.5 x 27 mm