- ECW-H12682JVB
Description
Cap Film 0.0068uF 1250V PP 5% (18 X 7 X 18.5mm) Radial 10mm 105°C Bulk
Search Keywords: ECWH12682JVB
Supplier:Panasonic
Part No:ECW-H12682JVB
Supplier Standard Pack:
100 -
Dielectric:PP
Voltage:1250 VDC
Capacitance Value:0.0068 uF
Tolerance:5 %
Mounting:Through Hole
Termination Style:Radial
Size:18 x 7 x 18.5 mm