ECW-H12623HVB
Panasonic
Cap Film 0.062uF 1250V PP 3% (28 X 12 X 26mm) Radial 17.5mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWH12623HVB
  • Part No:
    ECW-H12623HVB
  • Voltage:
    1250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.062 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    28 x 12 x 26 mm