ECW-H12563JVB
Panasonic
Cap Film 0.056uF 1250V PP 5% (28 X 11.5 X 25mm) Radial 17.5mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWH12563JVB
  • Part No:
    ECW-H12563JVB
  • Voltage:
    1250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.056 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    28 x 11.5 x 25 mm