ECW-H12563HV
Panasonic
Cap Film 0.056uF 1250V PP 3% (28 X 11.5 X 20mm) Radial 25mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWH12563HV
  • Part No:
    ECW-H12563HV
    EAR99
    100
  • Voltage:
    1250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.056 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    28 x 11.5 x 20 mm