ECW-H12513RJV
Panasonic
Cap Film 0.051uF 1250V PP 5% (23 X 12 X 26mm) Radial 7.5mm 105°C Ammo
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWH12513RJV
  • Part No:
    ECW-H12513RJV
    EAR99
    300
  • Voltage:
    1250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.051 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    23 x 12 x 26 mm