ECW-H12513HVB
Panasonic
Cap Film 0.051uF 1250V PP 3% (23 X 12 X 26mm) Radial 15mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWH12513HVB
  • Part No:
    ECW-H12513HVB
    EAR99
    100
  • Voltage:
    1250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.051 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    23 x 12 x 26 mm