ECW-H12473RHV
Panasonic
Cap Film 0.047uF 1250V PP 3% (23 X 11.5 X 25.5mm) Radial 7.5mm 105°C Ammo
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWH12473RHV
  • Part No:
    ECW-H12473RHV
    EAR99
    300
  • Voltage:
    1250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.047 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    23 x 11.5 x 25.5 mm