ECW-H12473HV
Panasonic
Cap Film 0.047uF 1250V PP 3% (23 X 11.5 X 20.5mm) Radial 20mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWH12473HV
  • Part No:
    ECW-H12473HV
  • Voltage:
    1250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.047 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    23 x 11.5 x 20.5 mm