ECW-H12472RJV
Panasonic
Cap Film 0.0047uF 1250V PP 5% (18 X 6 X 18mm) Radial 7.5mm 105°C Ammo
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWH12472RJV
  • Part No:
    ECW-H12472RJV
    EAR99
    500
  • Voltage:
    1250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.0047 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    18 x 6 x 18 mm