ECW-H12472JV
Panasonic
Cap Film 0.0047uF 1250V PP 5% (18 X 6 X 13mm) Radial 15mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWH12472JV
  • Part No:
    ECW-H12472JV
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    1250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.0047 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    18 x 6 x 13 mm