ECW-H12472HVB
Panasonic
Cap Film 0.0047uF 1250V PP 3% (18 X 6 X 18mm) Radial 10mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWH12472HVB
  • Part No:
    ECW-H12472HVB
  • Voltage:
    1250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.0047 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    18 x 6 x 18 mm