ECW-H12362JV
Panasonic
Cap Film 0.0036uF 1250V PP 5% (18 X 6 X 12.5mm) Radial 15mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWH12362JV
  • Part No:
    ECW-H12362JV
    EAR99
    100
  • Voltage:
    1250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.0036 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    18 x 6 x 12.5 mm