ECW-H12333JV
Panasonic
Cap Film 0.033uF 1250V PP 5% (23 X 10 X 18.5mm) Radial 20mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWH12333JV
  • Part No:
    ECW-H12333JV
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    1250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.033 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    23 x 10 x 18.5 mm