ECW-H12333HV
Panasonic
Cap Film 0.033uF 1250V PP 3% (23 X 10 X 18.5mm) Radial 20mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWH12333HV
  • Part No:
    ECW-H12333HV
    EAR99
    100
  • Voltage:
    1250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.033 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    23 x 10 x 18.5 mm