ECW-H12302HV
Panasonic
Cap Film 0.003uF 1250V PP 3% (18 X 7.5 X 14mm) Radial 15mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWH12302HV
  • Part No:
    ECW-H12302HV
    EAR99
    100
  • Voltage:
    1250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.003 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    18 x 7.5 x 14 mm