ECW-H12243JV
Panasonic
Cap Film 0.024uF 1250V PP 5% (23 X 8.5 X 17mm) Radial 20mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWH12243JV
  • Part No:
    ECW-H12243JV
    EAR99
    100
  • Voltage:
    1250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.024 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    23 x 8.5 x 17 mm