ECW-H12223JV
Panasonic
The ECW-H12223JV is a metallized polypropylene film capacitor with a capacitance of 0.022 µF and a rated voltage of 1250 V.DC.
Description +
Search Keywords: ECWH12223JV
  • Part No:
    ECW-H12223JV
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    1250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.022 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    23 x 8.5 x 16.5 mm