ECW-H12202RHV
Panasonic
Cap Film 0.002uF 1250V PP 3% (18 X 7 X 19mm) Radial 7.5mm 105°C Ammo
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWH12202RHV
  • Part No:
    ECW-H12202RHV
    EAR99
    500
  • Voltage:
    1250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.002 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    18 x 7 x 19 mm