ECW-H12153JV
Panasonic
Cap Film 0.015uF 1250V PP 5% (18 X 9.5 X 16mm) Radial 15mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWH12153JV
  • Part No:
    ECW-H12153JV
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    1250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.015 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    18 x 9.5 x 16 mm