ECW-H12153HVB
Panasonic
Cap Film 0.015uF 1250V PP 3% (18 X 9.5 X 21mm) Radial 10mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWH12153HVB
  • Part No:
    ECW-H12153HVB
    EAR99
    100
  • Voltage:
    1250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.015 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    18 x 9.5 x 21 mm