ECW-H12133RJV
Panasonic
Cap Film 0.013uF 1250V PP 5% (18 X 9 X 20.5mm) Radial 7.5mm 105°C Ammo
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWH12133RJV
  • Part No:
    ECW-H12133RJV
    EAR99
    400
  • Voltage:
    1250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.013 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    18 x 9 x 20.5 mm