ECW-H12122JV
Panasonic
Cap Film 0.0012uF 1250V PP 5% (18 X 7 X 13.5mm) Radial 15mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWH12122JV
  • Part No:
    ECW-H12122JV
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    1250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.0012 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    18 x 7 x 13.5 mm