ECW-H12104HVB
Panasonic
Cap Film 0.1uF 1250V PP 3% (28 X 15.5 X 29mm) Radial 17.5mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWH12104HVB
  • Part No:
    ECW-H12104HVB
    EAR99
    100
  • Voltage:
    1250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.1 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    28 x 15.5 x 29 mm