ECW-H12103RJV
Panasonic
Cap Film 0.01uF 1250V PP 5% (18 X 8 X 20mm) Radial 7.5mm 105°C Ammo
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWH12103RJV
  • Part No:
    ECW-H12103RJV
    EAR99
    400
  • Voltage:
    1250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.01 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    18 x 8 x 20 mm