ECW-H12103HV
Panasonic
Cap Film 0.01uF 1250V PP 3% (18 X 8 X 15mm) Radial 15mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWH12103HV
  • Part No:
    ECW-H12103HV
    EAR99
    100
  • Voltage:
    1250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.01 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    18 x 8 x 15 mm