ECW-H10683JV
Panasonic
Cap Film 0.068uF 1000V PP 5% (23 X 10 X 19mm) Radial 20mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWH10683JV
  • Part No:
    ECW-H10683JV
    EAR99
    100
  • Voltage:
    1000 VDC
  • Capacitance Value:
    0.068 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    23 x 10 x 19 mm