ECW-H10623HV
Panasonic
Cap Film 0.062uF 1000V PP 3% (23 X 9.5 X 18mm) Radial 20mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWH10623HV
  • Part No:
    ECW-H10623HV
    EAR99
    100
  • Voltage:
    1000 VDC
  • Capacitance Value:
    0.062 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    23 x 9.5 x 18 mm