ECW-H10513RJV
Panasonic
Cap Film 0.051uF 1000V PP 5% (23 X 9 X 22.5mm) Radial 7.5mm 105°C Ammo
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWH10513RJV
  • Part No:
    ECW-H10513RJV
    EAR99
    300
  • Voltage:
    1000 VDC
  • Capacitance Value:
    0.051 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    23 x 9 x 22.5 mm